IZLET V NEZNANO

Časovni okvir: 6h

Čas prihoda: 16h

Zahtevnost ture:  lahka pot, ki premaga 650 višinskih metrov v 16 kilometrih dolžine

Oprema: primerna planinska oprema za sredogorje, oblačila primerna vremenu, hrana in pijača iz nahrbtnika

Odhod: v nedeljo, 01. 12. 2019 ob 06.30 (parkirišče Škofijske gimnazije Vipava), možni postanek na Razdrtem

Stroški: Člani PD Vipava plačajo samo stroške goriva, nečlani pa še sorazmeren del najema kombija (strošek goriva+7€).

Prijave in več informacij do petka, 29. 11. 2019: Marko Puc: puc.marko@gmail.com ali na tel. 031/800-384

NOVOST! Udeleženci imajo ves čas poti možnost ugibanja na katero območje oziroma točno določen vrh gremo. Tisti/a, ki bo bil prvi/a zadel/a točen odgovor, bo imel/a naslednje leto proste roke pri organizaciji izbire cilja v neznano.

Vodnika ture: Anja Fabčič, VPZS in Marko Puc, VPZS