Nekaj novosti

Podstran o članarini smo posodobili, katera se z letošnjim letom pobira na več možnih načinov, in sicer:

• preko spletne strani PZS na strani clanarina.pzs.si, kjer so tudi vse informacije
  • v frizerskem salonu Hair Studio Simon Simon Rodman s.p., ki se nahaja na Ulici Vojana Reharja 4, v Vipavi
  • na letnem občnem zboru društva, ki ga običajno organiziramo v začetku leta (za natančen datum spremljajte novice na spletni strani)

Novost je, da se članarina ne pobira več v trgovini Cajna, kot ste bili morda vajeni vrsto let.

Naslednja posodobitev na spletni strani so spletne novičke, pri katerih se po novem lahko p želji naročite le na obvestila o vabilih ali kot dosedaj na obvestila o novi objavi v blogu na spletni strani, ter ste tako na tekočem o dogajanju v društvu.