Bulder tekma v Šempetru

Na kratko o tekmi!

Na velikonočni ponedeljek 24. 3. 08 so fantje in dekleta iz Društva Ekstremnih Športov pripravili tekmovanje na umetni steni v Šempetru. Prvotno so si zamislili 10. bulder problemov, hitrostna in tekma v težavnosti. Ker se je vse skupaj malo zavleklo so na koncu spustili 2. bulderja in težavnost.

Tekme se je udeležilo prek 20 tekmovalcev in tekmovalk, vseh starosti. Naše bave so zastopali naslednji plezalci: Tina in Mojca Rupnik, Tine Premrl, Dejan Koren, Miha Stopar, Benjamin Kodele, Matija Nebergoj, Larisa Fabjan.

Same bulder smeri so bile kar zahtevne in težke. Nekateri bulderji so ostali nepreplezani. Najbolj zanimiva je bila hitrostna tekma.

 

V galeriji je še nekaj slik s tekme. 

Uvrstitve naših tekmovalcev:

Hitrostna:

 • Mojca 1 med ženskami
 • Miha 8
 • Dejan 12
 • Benjamin 15
 • Tina 17

Balvani mlajši:

 • Tina 1
 • Mojca 4
 • Larisa 5

Balvani starejši:

 • Miha 6
 • Dejan 15
 • Time 16
 • Matija 17
 • Benjamin 18